OMNILINK Services a.s.

PÉČE O ZÁKAZNÍKY


Nepřetržité sledování stavu dodaných technologií

Naše dohledové centrum využíváme pro nepřetržité sledování stavů dodaných technologií. Průběh řešení servisních zásahů evidujeme a komunikujeme v trouble-ticketovém systému, do kterého může mít zákazník přímý vstup. Dohledové centrum poskytuje pravidelný reporting o stavu monitorovaných zařízení, tak i o řešení jednotlivých servisních případů a o dodržování dohodnutých parametrů služby (SLA).

Dohledové centrum jistota pro zákazníka / uživatele

Operátor dohledového centra informuje zákazníka/uživatele o výskytu závady nebo abnormálního jevu často s předstihem, aniž by uživatel daný problém vůbec sám zaregistroval. Služby dohledového centra pronajímáme dalším firmám, které realizují vlastní dodávky a následný servis prakticky jakýchkoliv technologií a trvalý monitoring požadují jejich zákazníci nebo pokud oni sami mají zájem mít přehled o kvalitě jimi poskytovaných služeb a průběhu řešení servisních zásahů.

OMNILINK Services a.s., Provozovna: Šatrova 807/14, 14200 Praha 4, Telefonní kontakt dohled: +420 730 897 133 (24 h), Telefonní kontakt obchod: +420 733 533 433

© 2018 OMNILINK Services a.s.